Törölt nick Creative Commons License 2012.04.10 0 0 1707

Kedves Szegediági! én nem akarok negativ élményt senkinek, volt elég a másik fórumon, én azt szeretném hogy miként vagyok javulóban két és fél év után,,, volt nekem egy paksaméta dg-m mindenféle orvostól, persze hogy le voltam törve, fájt nekem is minden még az élet is, de most sokkal jobb és remélem egyre jobb lessz, bárcsak mindenki megkapná a diagnózist egy normális orvostól és lenne kezelve is,,,Ági te lymeos vagy ? nekem volt egy segítőm és biztatóm jo hogy rá hallgattam és nekimnetem a rocephin kúrának, ma már vidám az élet nem vagyok 100%-os de tavalyhoz képest 80%_os és ez jo, nem birnám lefutni a 300 métert de idővel eljön az idő, nekem még a tüdőm is károsodott 80%-os tüdő, gondolhatod hogy letaglózott és kevés idő alatt jött minden, nekem gyorsan romlott az állapotom, nem voltak stádiumok, az elsőtől nekem jött már a harmadik nem volt köztes állapot , szeptember és november végén én már sokat voltam ágyban sajnos és csak röhögtek az orvosok rajtam hogy nincs semmi bajo, ideggyulladás a balarcomon és azt mondták hogy pszihés, szal kaptam hideget-meleget , de mostmár minden jo , és egyre jobb lessz...kivánom mindenkinek hogy megtalálja a kivezető utat ....

Előzmény: Törölt nick (1705)