JoskoChef24 Creative Commons License 2012.04.10 0 0 15339

Sziasztok. A mi haziorvosunk szornyu. Akarhanyszor beteg voltam, annyit mondott paracetamol+c vitamin. Ezek a hollandok mindenre paracetamolt esznek. Multkor a munkatarsam kicsit szedelgett, kert 2 szemet es megette. Azt mondja azt mondta a haziorvosa, hogy megelozheti vele  a szivrohamot. :) Visszaterve a haziorvosra. Volt egy nagyobb herevisszerem. Kezebe adtam es azt mondja nem lat semmi kulonoset, de azert ad beutalot. Elmentem a korhazba, es egybol mondtak hogy eleg nagy muteni kell...

A baratnomnek es nekem is ekcemank van kb egy eve. Kikellett konyorogni, hogy kapjunk beutalot borgyogyaszhoz. Elmentunk a korhazba,de ott is csak ugyanazt a kremet irtak ki. Tudtok valami csodaszert? A honvagy eleg durva. Itt vagyunk 4-5 eve es nem hogy mulna, egyre erosebb. Szerintem csak az tudja magat itt jol erezni hosszu tavon,akinek otthon nincsenek szulei,rokonai,baratai vagy mindenkivel rosszban van. Sok kulfoldit, magyart ismerek itt, de csak 1 parrol tudok, akik jol erzik magukat itt. Ha nem felnenk a repulestol, siman hazalehetne jarni 2 hetente, par tiz euroert. Lehet ez lenne a megoldas. A legjobb szerintem csinalni egy vallalkozast, es egy ido utan annyi szabad ideje lesz az embernek, hogy ott lesz ahol akar. Mindenutt jo ,de legjobb otthon. Nem veletlenul van ez a mondas...

Hollandok kozt vannak egyebkent olyanok, akikkel ellehet beszelgetni komoly, mely dolgokrol?? En meg nem talakoztam eggyel sem. Azon kivul hogy alles goed,meg lekker, mooi, ertelmes dolgokrol nem igazan tudtam elbeszelgetni veluk.