palanta_ Creative Commons License 2012.04.09 0 0 15338

nekem hosszú listám van, mit kell rendszeresen vizsgálni:D és több helyen is éltem, mindenhol ugyanez volt a végeredmény.

 

a szüléshez való hozzáállásuk meg rémisztő. még akkor is, ha pontosan tudom, hogy velem másként kell bánni, mert veszélyeztetett terhes leszek több ok miatt is, biztosan csak császármetszéssel tudok szülni, tehát nekem biztosan kórházban kell szülnöm, de a hozzáállásuk olyan flegma, annyira leszarják (vagy legalábbis nekem ez a kép alakult ki), nincs állandó orvos, aki pontosan tudja a kórismémet (ami nem mindegy, mivel össze-vissza van már vagdosva a műtétek miatt a hasfalam), akivel meg tudom beszélni, hogy melyik ágyon szeretnék ébredni az intenzíven, aki figyel arra, hogy a végén, ébresztéskor mindent megmutasson, elmagyarázzon, akivel meg tudom beszélni, hogy kik lesznek még bent a műtétkor, előtte bemutatkozunk...

 

kint minden esetleges. majd valaki ráér, odaér, talán megműt, gyorsan elolvassa az igen hosszú kórtörténetemet (le van fordítva), aztán valami majdcsak lesz... szóval nekem ebben olyan sok a bizonytalanság, hogy csak na...

 

hozzátenném, hogy épp ezért én kint emiatt magánklinikán szülnék, ahol ezekre igenis odafigyelnek, ahol a szülész-nőgyógyász végigkíséri a terhességemet, de itthon ugyanazt az ellátást ingyen megkapom, megkaptam eddig is (hozzátenném, hogy paraszolvencia nélkül), tehát nem hiszem, hogy nekem a bizonytalant kéne választanom. és a tapasztalatom az, hogy az orvosaink felkészültebbek, emberiebbek.

Előzmény: Tipetupa (15335)