Jud78 Creative Commons License 2012.04.09 0 0 15328

Szia Jewel!

Valamilyen kompromisszumos megoldas nem letezik a ti esetetekben? Itt is, ott is? Igen ez problema volt nekem is, hogy havonta hazajarni tul koltseges lenne. Bar nekunk az otthoni hitelek miatt is nehez lenne, sok penzt kell haza is kuldenunk, es csak egyre nonek a ktg ek.. chf.:-( Nalunk nem letezik jelenleg kompromisszumos megoldas, mert parom a szakmajaban itt tud dolgozni, en meg csak takaritani. Jo annak aki annak idejen valami jo szakmat tanult ki, es azt itt tokeltesen tudja kamatoztatni.  Mondjuk ez foleg a ferfiakra igaz. Parod munkaja 100 % ban ide koti ot? Sajnos nincs megoldas, csak az ha surun haza tud menni az ember. En mikor otthon voltam 1-2 hetig engem nagyon fel tudott tolteni, de mivel 2 havonta, vagy neha tobb volt mire ujra menni tudtunk, a vege fele ujra kezdtem becsavarodni.  Most ketlaki eletet elek majd, attol fugg milyen munkam lesz otthon, ha lesz... de elgondolkodtam, mi lesz ha nem lesz? Barmennyire is faj, lehet viissza kell terjek, mert kotelezettsegeink vannak, amiket fizetni kell. Tudod ha nem lennenek hiteleink, egy sem, nem maradnank itt!!!! Ez biztos!  Csak a rohadt penz??? Pont emiatt nem akartam csak itt maradni.... de otthon ujra baj lenne.... a szulokre nem tamaszkodhatunk orokke ha baj van, ennek mar forditva kene lennie.... egy nagy nagy vivodas, csata ez az egesz a lelkunkben szerintem.  Neked is, es nekem is.. aminek soha nem akar vege szakadni. L

Irigylem  Incifincit... o latszik a beirasaibol, tokeltesen be tudott illeszkedni!  Mi meg nem tudunk, nem is akarunk? Hollandia de talan mas orszzag sem lenne a mi vilagunk. Nemreg hallottam egy magyar no azt mondta, nincsenek holland baratai, pedig itt szuletett mar... de nem akarom a hollandokat pocskondiazni, talan sok embernek nem tetszene itt!

 

 

Előzmény: jewel1979 (15317)