Gerypc Creative Commons License 2012.04.04 0 0 986

helo mindenki

 

Olyan problémám lenne hogy az autómban van egy utólagosan beszerelt távirányítós riszató ,rablásgátló rendszer. gyárilag immo és kp. zár van benne nem tudom ez  lényeges e.

A probléma a következő mikor nyitom (nyitnám) az autót távirányítóval vmikor működik vmikor nem,nem nem elem probléma már cseréltem azóta is fenáll ez a hiba.
Vmikor pl ugyan azon a helyen be nem tudom zárni de kinyitni már ki tudom,gondolok itt arra hogy vmi zavarná a távirányító jelét de ugye akkor ki sem nyitná.

A másik problémám hogy nyitásnál zárásnál a riszatóból jön egy klattyanás ez normális ugye (csippanás helyett),na a probléma az hogy ez a klattyanás sokszor egyéb elektromos rendszer használatakor is szinte mindig hallható,
el. alblak fel le húzás,fényszoró bekapcsolás klíma bekapcsolás stb.

Néztem a vezetéket de nem látom sehol hogy szakadás lenne,van egy egység a motortérben amiben benne van a hangszoró is,találtam egy kisebb egységet belül az érdekesség hogy lehúztam erről a vezetékeket és a távirányító ezután is működött (amit nem igazán értek?!)

Elég egyedi szerintem a hiba de tudna nekem vki tippet adni hogy mi lehet a probléma?

Előre is köszönöm.

 

G.