smithbetty77 Creative Commons License 2012.04.02 0 0 56276

Sziasztok! A segtségeteket szeretném kérni a következőkben.


Múlt héten voltam a dokimán a MM ben  és nagyon lelombozott, a 70 körül LH-FSH érték miatt kaptam fogamzás gátlónak megfelelő tabbletát , egyenlőre 3 hónapig kell szedni, mert december óta nincs mensim, és azt mondta hogy már megint a petefészek kimerülés közelében vagyok. 
Igaz nagyon fogytam az Eurcreastól ezért keveset is sportoltam és ebédnél + vacsinál kicsit többet ettem, kvázi nem számoltam ki grammra pontossan a CH-kat, csak sacc/kb-ra. Gondolom ez is gond lehetett , hogy romlottak az értékeim. De azt is mondta a doki ha 3 hónap után abbahagyjuk a bogyót-foginak megfelelőt valami T betűs bonyi neve van, és ha újra leáll a ciklusom akkor gondoskodni kell folyamatossan az ösztrogén pótlásról. Utánanéztem a neten a petefészek kimerülés okainak , és nagyrészt autoimmun . Hát kész lennék. Nekem egyenlőre az IR mellett autoimmun pm alulmüxim van még Bár nem  tért ki a doki nem akart ennyire előre menni.

 

Most napi 8 x kajálást írt elő,  szerintem elírt két dolgot.
A két tízóraira
1. tízórai 10-10 CH lassú gyors
2 tizórai 20 GYORS at írt szerintem ezt lassúnak gondolta. Jól értelmezem?

1.uzsi 20 GYORS
2. uzsi 20 GYORS- ez is lassú kell hogy legyen ???

Úgye jól gondolom hogy csak eltévesztette????
Túl sok a gyors CH ez inzu választ váltana ki ??

Ti hogy szoktatok sportolni?? Kétnaponta 45 perc Rubint Réka v. szobabicajozás az elegendő?
Szigorúbbra szeretném fogni a dolgokat, mert romlottak az értékeim- 
És szerintetek  várható javulás ha szigorú leszek a diéta és a mozgás terén , de mellette fogi szerű bogyót kell használnom???
Mert úgye a hormonpotló gyógyszerek rontanak az IR-n, Most ilyenkor mi van.

 

Van olyan köztetek akinek ilyen rossz 70 körüli az LH és FSH ja ???

Az a baj hogy már 3 x ra estem vissza a 70 körüli értékhez:(

 

Köszönöm szépen előre is a segítséget!