yoyo444 Creative Commons License 2012.03.30 0 0 56259

Hello lányok!

 

Diane35-ről csak 2 mondatot: nekem anno petefészek ciszta "leszívás" után írta fel a doki, mondván ez meggátolja az újabb ciszta kialakulását. Nálam addig fajult a dolog, hogy egészségügyi kaparás lett belőle, majd a bogyi elhagyása után abszolút nem volt menstruációm. Nem állítom, hogy 100%-ban a Diane tehet róla, de hogy nem használt, az is biztos. Nem mellékes, hogy fél év alatt 8 kilót híztam tőle... engem még egyszer senki rá nem tud beszélni, hogy akár egy szemet is bevegyek belőle. Nem tartom elképzelhetetlennek, hogy van, akinek használt - mert ugyebár itt is többször elhangzik, hogy mindenki más eset - de ha a neten utána olvastok, rengeteg rosszat olvasni róla, szerintem nem hiába. (Én sem vagyok a fogigátló ellen, jelenleg egy nagyon enyhét szedek, ettől meg a fejem fáj, de ez más téma...)

 

Viszont nekem is lenne kérdésem: Emlékszem, páran írtatok már róla, hogy zsibbad a kezetek. Kicsit parázok, mert reggel óta a jobb kézfejem belső fele (tenyér+ujjak) zsibbadnak és már kicsit feljebb ment az alkaromra. Ti mit kezdtetek vele? Olvasgattam a neten, írják, hogy cukorbetegségtől is lehet. Talán hülyeség, de tegnap este megettem egy kis zacskó m&m-st, csak nem attól van? Ha nem javul elmegyek dokihoz, de azért kíváncsi vagyok nálatok hogy volt ez...