Jud78 Creative Commons License 2012.03.24 0 0 15213

Sziasztok

Juniusban hazakoltozom.. igy dontottem. Talan sokatokban felmerul minek??? Hat engem legyozott a honvagy. Igazabol en nem terveztem itt tovabb 1 evnel, most 2 evnel tartok, es fontosabba valtak a barataim, a csaladom. Keptelen vagyok itt gyereket szulni, nem tudtam billeszkedni, mindig idegennek ereztem magam, es amugy sem terveztem itt orokke. Vartam hogy otthon jobb legyen... nem lett. A penz az egyetlen ami itt tartana, de nem er az egesz semmit ha boldogtalan lennek. Magyar vagyok, a ket kultura eg es fold, es nem szeretem ezt a nepet. Pontosan az elottem nyiltkozok altal leirtak miatt. Sokat kuzdottem magammal az erzeseimet probaltam elnyomni, de most hogy dontottem sokkal jobban vagyok. Talan sokan nem ertik, en sem ertettem mikor meg otthon voltam azokat akik akkor irtak erre forumra hogy haza akarnak menni. Mostmar teljesen ertheto! Igazabol e mindenkinek eloirnek par evet idegenben, hogy tudja meg mit is jelent tavol lenni. Tudja ertekelni a hazajat, az otthonat. Most jonnek majd a tamadasok, milyen otthonat?? Igen az elet nagyon nem jo Magyaroszagon, de meg kell pobalnom boldogulni, mert ebbe itt belebetegszem. A nyelvet sem voltam hajlando tanulni, annyira nem tetszik, es az hogy itt normalis munkat talalok amugy sem hiszem hogy sikerulne bevandorlokent.. ez az orszag mar reg nem annyira befogado mint regen es a diszkriminacio is erosodik folyamatosan. Takaritasbol pedig nem tudnam magam fenntartani, foleg hogy mostmar nincs is annyi oram miota kozvetitonel vagyok. De mar nem is kuzdok hogy tobb legyen.. eleg volt. Fizikailag is igen megterhelo, bar irodaban ulni sem volt jobb..:-) Foggalmam sincs mihez kezdek majd meg otthon, de bizom benne hogy lesz valahogy, hisz itt mar nincs maradasom. Mennem kell!!

Szoval mindenkinek tovabbi sok sikert, es kitartast kivanok!