pimre Creative Commons License 2012.03.22 0 0 17538

Tekintve, hogy érdekel a probléma, elkezdtem utánakeresni. Találtam is valamit: http://support.microsoft.com/kb/821593/hu

Ez elmagyarázza, hogy hogyan működik az Office 2003 egyes szolgáltatásainak telepítése. Követtem az utasításokat, és eljutottam odáig, hogy az Excel súgóját állítgatni lehetett volna, hogy hogyan települjön. És bár nem találtam olyan lehetőséget, hogy hálózatról működjön a súgó, de az itteni súgóban (tehát a telepítő súgójában - remélem érthető vagyok) találtam egy utalást egy ilyen lehetőségre. Íme a szöveg:

 

“A hálózatról fut

 

Megjegyzés:  Ez a beállítás csak akkor jelenik meg, ha a telepítés telepítési rendszergazdaprofilról történik.

 

A szolgáltatás nem lesz a merevlemezre telepítve; a használatához szükséges fájlok azon a hálózati kiszolgálón maradnak, amelyről a szolgáltatás telepítése történik. Az ezzel a módszerrel telepített szolgáltatások csak akkor használhatók, ha a rendszergazdaprofil hozzáférhető.”.

 

Innen már nem tudom a dolgot követni, mert nem tudok hálózatokat telepíteni, de nem lehet, hogy valahol itt van a kutya elásva?

 

Előzmény: pimre (17536)