RJancsi Creative Commons License 2012.03.21 0 0 794

Tisztelt Moderátorok!

 

Mivel a "Megkérdeztük a régiómoderátort" topicban nem kaptam megoldást a bánatomra, ide fordulok, hátha...

Évek óta vagyok a fórum tagja ugyanazzal a nick névvel (és jelszóval). Pár napja az "Érdiek fóruma" egy az egyben letiltásra került az összes altopicjával együtt. Azóta néhány (politika és acsarkodásmentes) topic fel lett élesztve belőlük.

A problémám az, hogy ameddig nem jelentkezem be, addig valamennyi fórumos topicot tudom olvasni. Ha bejelentkezem, attól kezdve az összes Érdiek fórumában szereplő topic bezáródik előttem, még olvasási jogom se marad. Az érdieken kivüli topicokhoz nemcsak olvasási hanem írási jogom is marad, akárcsak pár nappal ezelőtt.

Moderátori tanácsként a "Próbáld meg ismét...várjál reggelig.. más tud írni, várjál...ha ez se jön be nincs több tippem..." szösszeneteket kaptam.

Nem megoldás a gépemen törölni az előzményeket, engedélyezni a javascripteket stb, mivel egyfelől csak az Érdi fórumnál jön elő a gondom, másfelől kipróbáltam a munkahelyi gépemen és a lányomén is, és ugyanazt tapasztaltam. Úgy tűnik, a hiba nem nálam van...

Segítségetekben bízva, üdv: RJancsi