Roek Creative Commons License 2012.03.20 0 0 47784

Sziasztok!

Kezdő ebay-es vagyok, most akartam először rendelni próbából egy kis összegű dolgot. Licitálni akartam, de telefonos megerősítés nem jött össze többször se, nem tulajdonítottam neki jelentőséget. Aztán egy fix áras terméket akartam megvenni, majd a vásárlási folyamat végén kidobta hogy This item is not available. Hát gondoltam akkor ez nem jött össze. Most pedig felfüggesztették az accountomat. Nem tudom mi miatt, lehet az a telefonos megerősítés, vagy túl sok próbálkozás túl rövid idő alatt, nem tudom. A lényeg hogy hogyan tudnám ezt a felfüggesztést visszacsinálni? Kiad egy telefonszámot amit hívjak fel, 866-540-3229, információk megerősítése céljából. Eleve azt se tudom, hogy kellene ezt a számot felhívni, meg kitudja mennyibe kerülne amúgy is. A kérdés, hogy csak így telefonon tudnám elintézni ezt? vagy valakinek volt már ilyen, és ha igen, hogy oldotta meg? köszönöm előre is a válaszokat. Üdv.: Józsi

(Törölni se tudtam a felfüggesztett accountot, új account esetén olvastam olyat hogy mivel ugyanahhoz a paypal számlához tartozott, azt is felfüggesztették...)