Mézengúz69 Creative Commons License 2012.03.20 0 0 265

Én nem vagyok fizikus de ez a levegőmágnesezés megint egy új dolog a számomra!

Azon gondolkodom miért nem alkalmazzák a mai repölőgépeken a forma1-ben az autókon a gázkazánokon.

Abban az időben csillag motorok voltak a repülőkben minden egyes hengernek külön beömlője a beáramló levegő iszonyat gyorsan tép bele a hengerekbe rohadt erős és nagyméretű mágneseknek kellett lenni, hogy azt a másodperc töredéke alatt megmánesezze. Nem beszélve a sulyról mi a gép orrában lenne mágnesek formályában.

Szerintem az autódban nem te hanem egy valaki a te tudtod nélkűl kiszedné vagy berakná észre sem vennél semmit. Lemosod az autót jobban megy szindróma. Én mikor teszteltem ezeket a dolgokat az autónál táblázatban vezettem a fogyasztást a megtett km nem volt nehéz mert nyár volt szinte állandó hőm az út pedig munka+másodállás fix helyeken napi 110km elég hamar kiderült a nagy semmi. Gázkazánon Beretta turbós kipróbáltam szintén negatív eredmény. A mágnes pedig kölcsőnkaptam Ecobooster  vagy mi volt. De termeltem ki magnetronokból mágneseket azzal sem volt mérhető változás. Részemről itt lezártam.

Előzmény: Mukibá (264)