timkebimke Creative Commons License 2012.03.13 0 0 31796

Sziasztok!

Egy témától milyen mozgalmas lett a topik. Ez tetszik. Sok jó hozzászólást olvastam. Nagyon igazak!

Én nem egész 1 éve kezdtem babázni, más jellegű kézi munka mellett. Mára már úgy kell magam rávenni, hogy kimenjek a műhelybe és mást is alkossak. Én is nagyon szeretnék egy profit meg lesni munka közben de nekem is csak egy inspiráció lenne, hogy elindúljak a magam útján. már sokszor megtőrtént velem, hogy láttam valami szépet és azonnal meg akartam csinálni,(leutánozni) de még soha nem sikerült. Valami teljesen más lett belőle. Ha alkotási vágyból készítek valamit, az BELŐLEM van az vagyok ÉN. Bár az alapokat és az arányokat azért jó tudni. Szeptembertől ovis a legkissebb Hercegnőm is , Így idő milliomos lettem. Volt időm sok sok órát itt ülni a net előtt és böngészni, ezt azért megspórolhattam volna egy tanfolyammal, de így legalább látom, hogy melyik baba áll hozzám a legközelebb. Ez mondjuk hangulatfüggő is akár mint a többi művem. A szabás mintákról annyit, hogy a napokban találtam egy tuti leírást , hogyan kell w manót készíteni. Nosza minden hozzávalót megvásároltam és bele kezdtem. Már amikor odáig jutottam,hogy "nyomtasd ki a szabásmintát"

láttam, hogy itt valami nem stimmel , a megadott fej mérethez nem passzol a test méret. Alaposan lekicsinyítettem és megvartam. Majd ...................szétszedtem és a saját fejem után ujra szabtam . Mondjuk, jó lett. Holnap teszek fel róla képet. Ma már csak azért ültem ide, mert pontosan 11 éve és 30 perce született az első leánkám, a kérésének eleget téve felébresztettem és meghuzigáltam a fülét.