Franky1985 Creative Commons License 2012.03.12 0 0 60671

hát nem tudom teljesen tanácstalan vagyok ma reggel próbálgattam ide oda rakosgatni a csavart a tárcsán de sehol nem indult el.azt el felejtettem mondani hogy a vezérműtengely is cserélve lett nem-e esetleg ujra kéne fokolni a trakrort.mig szívó volt addig ill a régi "motorral"addig a 4.furatban volt a csavar.szép erős kopogós hangja volt de nem volt tulzott erős hangja tehát jó volt nem füstölt se alapjáraton se teljes töltésen,most hogy össze lett rakva ahogy irtam is csak a fehér füst jön belőle és csak bikázásra indul de a leirtak alapján viselkedik .átraktam a csavart a 3.-ba mivel azt mondták a turbósnak nem kell akkora előtöltés a tünet ugyan az ,ma reggel átraktam a 2.-ba itt sem indult csak a fehér füst.próbából átraktam az 5.-be itt nagy nehezen indult,(nehezen pörgött fel,és a füst szaggatottan jött belőle)viszont igen erősen kopogott és alapjáraton jött belőle a fehér füst ami a nagy előtöltésre utal,visszaraktam hát a 3.-ba itt elindult (indulás után füstje semmi se alapjáraton se teljes töltésen)de előtte járt egy percet kb a motor . ami azért furcsa az az hogy ha akár egy percig jár a motor utánna elindul alig teker az önindító.nem tudom hogyan tovább.

Előzmény: Adagolós (60669)