Provence83 Creative Commons License 2012.03.07 0 0 56174
Na akkoren elmeselem mi tortent az elmult napokban :-)
Ma voltam a genetikai eredmenyert, a fejemnel minden rendben van, vagyis nincs genetikai oka a kevesebb spermaszamnak. Magyarul nincs oka, mert mar mindent megnezettunk, igy most megint elkezdi a vitaminokat most egy uj fajtat, amiben van valami testoszteon turbozo gyogynoveny is. Ha majd bejon a cucc akkor reklamozom itt addig nem csak kulon keresre :-) azt tudom, hogy olcsobb a fe 14 nel de neten lehet rendelni kulfoldrol. Nalam trmobozis veralvada rendben, az egyik folsavas gen heteozigota, de ez a konnyebbik eset, mert csak annyi a teendo, hogy tobb folsavat kell szednem. Nagy Zsolt szerintem nagyon szuper eszmeletlen turelmes, mindent elmond, ellenoriz, valaszol stb. Csak ajanlani tudom, hat sajnos nem olcso, ezt tudjuk.

Tegnap voltam vegr MM-ben Breyer doktorno szuper jofej, jo a humora, nagyon jol megetettuk egymast. Nem paraztatott be egyaltalan, enyhe pcos megallapitott a leletek panaszok alapjan es persze a terhelesem alapjan ir-t. Kaptam XR-t napi 500mg-ot. Harom honap mulva kontroll, nem tiltotta meg, hogy csinaljunk fagyi beultetest, de en ket honapot biztosan varnek, vagy ket verzest es akkor mar csak kibirok egy harmadikat is. A dietetikus 200as dietata javasolt, nekem a zsir aranyom rendben van, izomtomeget kell fejlesztenem. Sok minden ujat hallottam, erdemes elmenni egy oktatasra szerintem.

Huhh, kb ennyi. A novesztoknek, keszuloknek sok sikert kivanok. Ja nekem 2000IU d vitamint javasolt a doktorno, de en pici vagyok, szoval 3000-4000 tenyleg mehet. Egy baratnomnek az orvos irta fel a d vitamint 3000eft bogyo es olcso volt. Mondjuk szerintem ha az embe elmegy a haziorvoshoz es megmutatja a d vitamin szintet, akkor kutya kotelessege felirni...