sosua Creative Commons License 2012.03.04 0 0 2251

Sziasztok!

 

Hat nagyon meglepodtem tegnap este amikor raneztem a forumra...sajnalom, hogy eddig elfajult ez dolog..:(

Kezdenem akkor megvalaszolasokat;

sirLancy, igen, ez megoldott.

Gustavo, igen, neked van igazad...

Jacint, Kati, Zoli es tobbiek, nagyon koszonom a hozzaszolasaitokat, es orulok neki, hogy vendeggul lathattalak benneteket - remelem, hogy ez a kis "utorenges" nem fogja bearnyekolni az atelt elmenyeiteket, es szivesen gondoltok majd vissza a dominikai nyaralasotokra - tenyleg elveztem a veletek es az osszes tobbi ugyfelemmel az eltoltott idot...:)

Iapa, a teljesseg igenye nelkul par dolog amit erdemes itt megnezni, es ahova szoktunk jarni kirandulni:

- Punta Rusia, Paradise Island, Damajagua, Imbert vizeses, Playa Grande, Playa Breton, Blue Lagoon El Dudu, Rio San Juan, Samana felsziget, Cayo Levantado (Bacardi sziget), Las Terranas, El Limon vizeses, Los Haities Nemzeti Park, Puerto Plata varosnezes, Santiago, Jarabacoa stb..

- Ezeken kivul van meg lehetoseg buvarkodasra, snorkelezesre, kaland es dzsungelturakra, adrenalin turakra, buggyzasra, vizi vidamparkok es az OceanWorld megtekintesere, lovaglasra, Jeep turakra, helikopteres varosnezesre, a batrabbaknak sikoernyozesre, kite-ozasra, vitorlazasara... es tenyleg hosszan lehetne sorolni.

- Balna, delfin, capa, manatee vagy tengeri tehen megnezesere, es akkor meg nem szoltam Haiti-rol.... 

Emlitettem mar, de azert leirom megegyszer, hogy minden vendegemnek szemelyre szabottan ajanlok programot, ill. az elkepzeleset vagy a kivansagat is az o elkepzelese szerint probalom meg teljesiteni...

Ezert nincs ertelme osszehasonlitgatni Gustavo es Jozsit, vagy eszakot es delt... mert bar "kaja mindketto, de az egyik paprikas csirke, a masik pedig rantott szelet".

 

Akit reszletesebben erdekel valamelyik program, kirandulas, itt szeretne nyaralni, es latni, menni szeretne, mindezt ugy hogy a penzugyi keretbol kihozzuk a maximumot, ok a kovetkezo kapcsolatok egyiken ernek el:

 

www.lovedominica.hu

planner.dr@gmail.com

 

... es Tinody "Lantos" Sebestyent idezve: "ezuton leteszem a lantot"...:)

 

Udv mindenkinek es az ERO legyen veletek!

Jozsi