Gio1977 Creative Commons License 2012.02.29 0 0 5756

Szervusz,

Sajnos nalam nagyon csunyan mellelottel. Eppen azert szoltam hozza, es kerdeztem az udulesi jogokat tulajdonlokat, mert lassan tiz eve jarom a vilagot, es pontosan tudom, mennyibol is jon ki egy-ket het nyaralas evente, ha az ember egy picit is odafigyel, es nem penzt kolteni megy valahova.. 200 000 Forintert Olaszorszag egy hetre? Nos igen Romaban, nem messze mondjuk a Vatikantol. Es az mar szalloda, nem egy apartman Jezolotol 30 kilometerre.  Semmi gond, megesik az ilyen massal is... :)

Az a baj, hogy semmilyen ervet nem tudsz felhozni az udulesi jog vedelmeben. Az, hogy letrehoztal egy nick-et, amivel pontosan 3 hozzaszolasod volt, megint csak arra enged kovetkeztetni, hogy egy udulesi jogokat arulo ceg alkalmazottja vagy.

 

Kiabalni meg teljesen felesleges. Fejtegethetnem, hogy mi lenne, ha egy picit is belegondolnal azoknak az embereknek a szenvedeseibe, akiket ti a hasonlo cegek vezetoivel egyutt atvertek, de minek.

 

Te szimplan penzt akarsz kereseni. Nincs is ezzel gond. A gond ott kezdodik, mikor mindezt hiszekeny emberek karara akarod elerni.

 

Ugyhogy legyszives a jovoben ne hozz letre ujabb es ujjabb nick-eket, csak, hogy ugy tunjon,mintha rengeteg embernek jo lenne ez a kvazi "piramisjatek".

 

Elore is koszonom, udv:

 

 

Előzmény: kerantal1 (5754)