chiptuning Creative Commons License 2012.02.27 0 0 67

Hi!Ez a topik még 2005-ben úgy indult,hogy a Dízel tuning fórumon  hosszas vitám támadt egy emberel aki bizonyítani szerette volna nekem, hogy az ő általa gyártott tyúkbeles módszere van olyan jó mint az amit én programot módosítok.És egy kedves emberke létrehozta nekünk ezt a fórumot,hogy vitánkat itt folytassuk. Én nem éltem vele,és a fórumozással is felhagytam. Egészen véletlenül tévedtem be most ide is.Felesleges számomra az interneten bizonyítana,bőven elég a valós életben.Sőt még a tyúkbeles emberkét is tisztelem becsülöm semmi bajom vele.Mindenki azt az utat válasza munkájában amihez jobban ért,amibe bízik.Aki ért a dolgokhoz az tudja hogy a boxoknak korlátai vannak,és lehetetlenség képtelenség olyan dolgokat megoldani vele,mint amit egy program módosítással lehetséges, és elengedhetetlen lenne teljesítménynövelés céljából..Elég csak ha egy nyomatékszabályozást hozok fel példaként. Na ha azt valaki boxal megoldja,akkor én benya......ok neki.Nem is szaporítom tovább a betűket, és autochip osztom véleményed.