Szürke Herceg Creative Commons License 2012.02.25 0 0 58730

ugyis össze huzza  ha csak elötte nem tárcsázod meg nézegettem a youtubon szántásokat kombinátorozásokat és mélyszántó ekékel mindegy milyen lajta khüne vogel Noot és mégis összeszedi,direkt megkérdeztem hogy szántott és mikor mondta és mégis összehuzza,arra az a megoldás batával levágod és elégeted,tudod csináltam de köszi ha összehuzza van fáratolaj gyufa és elégetem,nekem nem kellmegmagyarázni,mert kb 20éve gazdálkozom a szüleimmel nagyszüleimmel,és voltak olyat traktoros aki 20-30cm szántott, mikor jött a kombival mint feljött hogy is van!Tudod 2 föld sem egyforma na meg a hely is lehet hogy pesten olyan a föld de itt más ugyhogy lehet magyarázni,én szivesen vettem volna 720eft semjéni tárcsát rögtörövel és akkor nem hozzná fel,de szüleimmnek ez kell kombi+tárcsa,összel meg lesz tárcsázva,és nem azt kell nézni amit betettem olyan szarr földet szántottam ki 5éve csak gyep vanb benne csoda hogy eleje terem,nagy tárcsa is lenne jó csak nem akarok bármukára áldozni kifog az alakulni van tárcsa 2xmegtárcsárcsázom utánna kombi,de ha a gyökér nem száradt el a földben az a nagy hant a tárcsa ugyse vágja el,ez olyan mint egy szüz földet akarod betörni ha nem csinál a tárcsa semmit van potkocsi összeszedem és elviszem a határba azokat a hantokat,az semmi se vágja el de még lehet a viz fog állni rajta olyan lentes és semmi nem lesz rajta tenderi lesz benne ha lesz!

Előzmény: "Böszi34" (58723)