nyuszipuszi79 Creative Commons License 2012.02.25 0 0 56058

Sziasztok!

 

Lányok! Elég furcsa és számomra rettenetesen meglepő dolog történt, kicsit meg is vagyok ijedve!!!!!

 

Januárban (2-án) és 29-én 2 napos menszeszem volt, minimális élénk világospiros vérzéssel, elmentem a dokihoz már az elsőnél, a negatív terhességi teszt után. :-(((( Babát szeretnénk.

 

A mostani menszeszem 4-14-24 napján hormonvizsgálatra kellene mennem és cukor és 120 cukor vizsgálatra (PCO gyanú) INZULINT nem kért a doki! - nem magándoki

 

Nem jött meg, csináltam reggel egy tesztet és nagyon nagyon nagyon halványan lehet látni a második csíkot!  

 

Kedden reggel akarok tesztelni megint de a problémám az hogy nekem már egyszer az éhgyomri cukrom alá ment a terheléses cukor és az orvos semmilyen kezelést nem adott rá. Kb 2-3 éve volt ez.

 

Ha most terhes vagyok el lehet kezdeni a met-et szedni ha bebizonyosodik hogy IR van nálam?

Az tuti, ha terhes vagyok ki nem jövök a magándokitól addig amig nem ad inzulinra is vévételi papírt.

Olvastam hogy nagyon nagy 40 % a vetélés aránya IRnél meg a koraszülés, méhlepényproblémák.....

 

Nem is tudom az örömöm vagy a meglepettségem, vagy az ijedelmem a nagyobb! 

 

Köszönöm a segítséget!