Gio1977 Creative Commons License 2012.02.22 0 0 5749

Hello,

 

Ez egy szemelyes velemeny, ne vedd tanacsnak, de :

 

MEG NE VEDD AZT A SZART a jo eletbe. Ne legyel teljesen hulye.

Ha megveszed a kartyat, az emberek marhara semmit nem fognak tenni, epp azert mert mar megkaptak a penzt, majd felemelik a vegen a kezuket, hogy "bocs apam szar a piac, nem tudtuk eladni, hidd el nekunk is rossz, hisz buktuk a jutalekot. De...." es itt ismet at fognak baszni.

Dontsd el, mire van igazan szukseged:

 

-Eladni az ingatlant, es probalni minel hamarabb elfeljeteni. Ez esetben fogadd el a 67%-ot, es nyeld le a bukot (hidd el egy  heten belul elsozzak)

 

-Minel tobb penzt latni belole. Ertekesitsd sajat magad. Biztos, hogy nagyon hosszu folyamat, es sokat (esetleg eveket) fogsz szenvedni vele, mondjuk jo esetben az ertek feleert mar el tudod adni, de nyertel 17%-ot cca.

 

Egy nagyon fontos dolog van, amit ugy tunik nagyon sok ember a sajat karan sem tanul meg: NE FIZESS KI EGY FILLERT SE ELORE !!!!!!!! SOHA!!!!! Ezek az emberek azert vannak, hogy atverjenek. Nem fognak neked segiteni, es azzal, hogy kifizetsz nekik meg 270 000 Forintot, csak a sajat hulyeseged merteket noveled. Gondolj bele, ennyi penzbol elmehettek nyaralni ketten rengeteg helyre, es nem a fejedet kell verni a falba, hogy mar megint hulye voltam, es par csalo kiszedett belolem egy valag penzt.

 

Mint mondtam, ez nem tanacs, ez az en velemenyem.

 

Remelem segitettem valamit.

 

 

Udv:

 

 

Előzmény: 10EDES (5748)