Gio1977 Creative Commons License 2012.02.21 0 0 5742

Tiszteletem,

Vegig olvastam a topic-ot, es felmerult bennem egy kerdes (igazsag szerint eddig is volt, de nem sikerult megvalalszolni):

MI A FENERE JO AZ UDULESI JOG?

Ha jol olvasom, emberk keesek kifizetni akar 2-3 millio forintot, csak hogy legyen egy het nyaralasuk evente, ami az ev egy fix hete, az orszag fix pontjan, es amit elcserelhetnek esetleg valamire, ha a vilag masik pontjan elo embert ez a csere erdekli. Nagyjabol ez a lenyeg ugye?

Ez egy akkora veretes faszsag, hogy nem birom megerteni.

Jol latom, hogy az utazast a masik helyre neked kell kifizetni?

Egy hetre a vilag legtobb pontjan mar van szallas cca 100 000 Ft-ert (sot, azert mar kifejezetten igenyes szallast kapsz a legtobb helyen). Ezert semmilyen fenntartasi, barmi egyeb dijat nem kell fizetned. Ha minden szep es jo, akkor is 20-30 csak mig megterul ez az idiotasag. Ki az, aki ennyi idore kepes elore gondolkodni? Irtak, hogy van ahol az eves plusz dij 50 000 Ft is lehet. Ennyibol egy sajat nyaralot tudsz finanszirozni, amit kiadhatsz nyaranta, ha ugy latod jonak, es a bejovo penzbol elmehetsz nyaralni akar...

Es mindezek utan meg vannak emberek, akik reklamozzak, sot rosszabb, akik veszik ezt a nyilvanvalo atverest...... Gondolom baratunk, aki neha idejon kavargatni az allovizet (bar, ahogy lattam nem sok sikerrel) egy ilyen cegben erdekelt...

Ugyhogy ne!!!! Ne legyetek hulyek, es koltsetek el ertelmesebben a penzeteket. Foleg, ha utazni szerettek.