Megérzés Creative Commons License 2012.02.17 0 0 4354
Szia alogtimeago! Úgy döntöttem,hogy még gyorsan irok neked ,mert látom(érzem),hogy nagyon el vagy keseredve .Nekem 100% aranyerem volt,kinti is de nem fájt,vagy kétszer durrant be kb a mütétig.Mivel nekem csak helyiérzéstelenités volt,igy gyengébb idegzetüek kérem ne olvassák tovább,lenéztem a földre és én több kg-nak kinéző húscafatot láttam szétterülve.+vér.Még megis jegyeztem magamba jó,hogy eljottem a mütétre mert elégsok aranyerem lehetett,én azt hittem,hogy vagy 2*3db aranyeres csomó lesz a földön ezért is lepődtem meg.Na aztán,hogy mit vagdalt ki belőlem nem tudom,mert azóta se látott orvos.A szirmokra visszatérve nem lehet,hogy neked azért lett tályogod mert neked nem hagyott kint elég helyet,szirmot és igy túl mélyre vágott a lézerrel.Mindenesetre nagyon furcsa, hogy csak neked nincs szirmod.Neked most milyen fájdalmaid vannak ennyi év után?Örülök,hogy azért még mindig tudsz futni ennyi mütét és szövödmény után.Én egy örök optimista ,mindig mosolygós nő vagyok csak kár ,hogy a világhálón keresztűl nem tudok neked küldeni belőle.
Előzmény: alongtimeago (4351)