betg Creative Commons License 2012.02.15 0 0 5905

Szia  

 

Attól függ ,hogy mennyit akarsz vele menni .

Én a jelenlegi autómat 216e km-rel vettem szintén cégé volt mostmár bőven van benne de megy nincs semmi baja igaz ,hogy nekem az alkatrész nem gond.

Viszont szerintem az  eleje törve volt kérdés mennyire ,legalább is a fotókon simán látszik hogy nem egyszínű az eleje ez persze nem kizáró ok jól meg kell nézni.

De én inkább beleszereltetnék egy 1000cm3 motort mert ez túl nagy bele.

Én nem cserélem le az autómat amíg nem lesz annyi pénzem ,hogy vegyek egy 2.2hdi biturbót .

Én simán megvenném ezt legalább tudod ,hogy mennyi van benne, vagy gyűjteni kell még egy kis péézzzt.

Nekem mindig sok km-es autóim voltak mert szeretem az extrát de annyi pénzem soha nem volt ,hogy valós kevés km futott autóm legyen , volt annó 2.5td xm-em 2 évesen 200ekm -rel akkor még dübörgött az autóbehozatal egy év alatt beleraktam még 110ekm ert és semmi baja nem volt közel 350e volt benne amikor eladtam ( az órában nem mondom meg ,hogy mennyi volt de kénytelen voltam beállni a sorba és a vevő igényinek megfelelni, azonnal eladtam annyira makulátlan volt igaz én vigyáztam rá talán túlzottan is de meghálálta a gépszörny)

Előzmény: Mr.C5 (5904)