Megérzés Creative Commons License 2012.02.15 0 0 4347
Folytköv:nekem soha nem voltak problémáim a wcre menéssel,a mütét ota minden este be veszek egy szűztea kapszulát reggel megiszok kettö főzött kávét és iránya wc max5 perc.De azóta nem is produkálok csak minimális vastagságú székletet(szűk végbél miatt,gondolom),de soha nem eröltettem a dolgot,ha egyik nap nehezebbnek tünik akkor gyorsan beveszek egy szűztea kapszulát és egy óra múlva lágyszéklettel irány a wc.Szerencsére én ezt a procedurát meg tudom csinálni(mert nem dolgozok ,mer t egy külföldi újságirónak vagyok a felesége).De akinek munkahelye van és nem ücsöröghet órákat a "trónon" azt viszont nem irigylem .Egy nem100%-ban sikerült mütéttel teljesen tönkre lehet tenni egy ember életétmind érzelmileg mind fizikailag,ezért jó ez a fórum,hogy felhivja az emberek figyelmét az esetleges egy életre kiható következményeiree.Bizom azért abban is,hogy mivelDömötör "úr" nagyon sok embert megmütött már,hogy vannak akik nek pozitivirányba alakult a sorsuk ,és jó lenne ha ők is irnának ide.Az egyik fórumon volt egy söfőr aki jól sikerült mütetétről számolt be és volt egy megjegyzése a női nem fájdalomtürő képességével kapcsolatba.Neki üzeném:én 4 évég karatéztam,12 évig voltam profi kézilabdás+kettő gyereket szültem egy jajszó nélkül,de azt a három injekció beadását nem kivánom még az ellenségemnek se.Tisztelt úram ,önnek hová adta be mert nekem három begyulladt aranyérbe ,valószinü önt altaták azért nem fájt önnek.Ha tudom hogy ez a "fájdalom mentes"érzéstelenítés egy életreszóló élmenyként marad megbennem,akkor én is altatást kértem volna a mai eszemmel.Ne haragudjon de úgyéreztem,hogy meg kell védjem a női nemet ezzel a kijelentésével kapcsolatosan,mert ön arra célzott,hogy csak mi nők nem birjuk valószinüleg a aranyér mütéttel kapcsolatos fájdalmakat.jobbulást kivánok minden mütött betegnek és kitartást mert az idő mindent be gyógyit!
Előzmény: alongtimeago (4345)