józsika1986 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 11079

oké:)

mert szerintem egyszerűbb keretet igy megépiteni mint egyszer új hajtóművet venni:s 

én ha lenne rá időm valami ilyesmi megoldással csinálnám tehát tervben van egyben a lassitóval de én ugy gondoltam hogy valami szabadon futód lánckereket(mint pl a babettáé bár azt gyengének tartom) tehát mert ha szélesebb ugymond le tudjon differálni könnyebb irányitani súly én nem is gondoltam rá ezzel a megoldással mivel a lánchajtás végett a kpl robikpát a hajtott tengelyektöl nézve előrébb tenném kb 40 cm-vel és az már  kapásbol a (gép súlya a 40kg körül van általában ) a súlyelosztás :) ha előrébb van akkor orrnehéz és nem kell tulvariálni :)))

Én igy gondoltam :) lehet jó lehet az is  hogy nem egy próbát nekem megér(ne) ha lenne időm:s a lánchajtást pedig mivel felező akkor pont fele annyit forduljon a kerék mint a kihajtó tengely én zsiguli vezésmű lánccal és lánckerekekkel oldanám meg duplasoros lánc :) ez milyen ötlet???:)és ezt megtudnám oldani annyira keskeny nyomtávval mint a gyári kapakerekekkel :) nem fontos azokon olyan hosszúnak lenni a csőtengelyen minél közelebb van a hajtóműhöz az is annál stabilagg nincs akkora kilengésük:)

Előzmény: albertjani (11078)