Annácska_9 Creative Commons License 2012.02.13 0 0 432

Jó hogy nem jöttél ki mert NEM VOLT BETTA!Szóval én 2 guppival (1fiú,1lány) és egy panda harcsával jöttem haza ja meg a testvérem vett 2 gekkót de most már végre 1 fiút de egy lányt is szóval van itthon 1 fiú gekkó és 5 lány gekko:)De volt eladó tengeri akvárium teljes felszereléssel nem tudom mennyiért de boztos kedvező volt az ára mert amire mi oda értünk mert nagyon nagy helyen volt és előbb a bátyámnak kellett a gekkó:)Ki volt rá írva ELADVA!Szóval biztos olcsó lehetett:)Volt benne bohóc hal a némós halak voltak benne de vitorlás azért nem:)meg volt korall nagyon  gyönyörű volt:)Még volt ott orchidea anyukám gyengéi van neki már 240 db van nekik világítás meg ami kell:)Voltak rágcsálók(höri,nyuszi,tengeri malac stb...)És legnagyobb nézettség volt egy Törpe malacika egy óriási ketrecben volt nagyon nagy ott rohangált benne:)sajnos én nem fértem oda megsimogassam de látni is nagy élmény volt:)Meg ilyen hüllő,akvarisztikás  felszerelések kinnt volt a trionx meg kamik:)Meg láttam ilyen BETTAWORLD vagy mi a manó:)és ott ilyen doboz volt meg növény meg ilyen bettás dolgok :)

Hát naggyából ennyi volt de még ha valami eszembe jut írok:)

Ja meg volt ilyen kiállítás ilyen múzeum féleség meg az orchideára visszatérve aki még  itt forumozik és van orchija és  megőrül értük akkor a MARCIKA volt kinnt és drágán adta az orchikat anyukámnak most jön KÍNÁBÓL orchidea de ezek negyon különlegesek:)

Ennyi:)

Előzmény: Csimpolya (431)