empT Creative Commons License 2012.02.13 0 0 540

Szia!

 

Nagyon köszi, érdekelne is, de el fogok utazni nemsokára egy kis időre, így most nem tudok újat vállalni. A nagylányom meg már nem hiszem, hogy termékenyen megéri mire felnőne ez a generáció...de már két kokont lerakott. Látod ilyen a szerencsém, a Gongylus nem rakott egyet se, pedig volt párja :D 

Viszont, azt még nem tudom mik erre a jogszabályok, de lehet megpróbálok Izraelben Imádkozókat keríteni, van egy-két nagyon izgalmasnak tűnő arrafele :) nézzétek: http://www.nature-of-oz.com/mantids.htm

Nekem az egyik kedvencem innen az Eremiaphila brunneri :D annyira aranyos :D kavics manó. Egy ilyet mindenképp szeretnék, ha lehet.

úgy olvastam nem ajánlott tartani, de angol fórumokon ráleltem, és azt írják nem is olyan nehéz...szerintem hőmérsékletnek megfelelő neki az, ami a Gongylusnak kb. csak jobban kell ügyelni a környezetére...de kiváncsi vagyok a véleményetekre, illetve, ha valamit tudtok ilyen állatok repülőn való szállításáról, azt is megköszönöm.

 

Snake-nek pedig: Egy hete voltak viridisek a Kistekiben, meg nézd meg a terrarista.hu apróban is sztem.

Előzmény: japantanar (538)