almási Gyuri Creative Commons License 2012.02.10 0 0 10959

köszönöm szépen neked az utánna nézést..........beszélve egy rendőr úrral /ők sincsenek tisztában/  biztositás azért kell mert forgalomba részt vesz...a felvetésem hogy a lovaskocsira miért nem kötnek biztositást pedig az is jármű és több balesetet okoznak mint a kerti gépek erre nem tudott mondani semmit /nincsenek tisztába a dologgal/ biztositó.......nem lehet kötni biztositást csak segédmotorost ami 50 köbcentiig érvényes de ahhoz kell a motor szám és az alváz szám ...tehát eredetileg amire gondoltam egy ökörszarvu gép és gyári pótkocsi azaz 4 kerekü dolog... egy erősebb gép közelit a 200 köbcentihez..tehát náluk nincs is kerti géphez való kategória....tehát az általad kikeresett dolgokat elmentve és erre a paragrafusokra hivatkozva /kinyomtatva/ a zsebembe probálok majd a tavasszal a közuton  közlekedni .természetesen a gépet és vontatványát a megfelelő fénnyel és prizmákkal ellátni .....a bizt szakember mondta hogy ő nem jár utánna hogy az én megadott motorszámomhoz és tipushoz igaz-e az 50 köbcenti azaz neki a lényeg egy ujjabb megkötött biztositás...ez forintálisan éves szinten kb.4000ft........Na én sem kötök biztositást a gépemre azaz Honda f600-ra......Tudom hogy rengeteg jóérzésű rotácios kapa tulajdonos van ezen az oldalon.......és olvasgat visszamenőleg is .ezért kérdezném hogy ha lehet kapni a Honda f600 géphez 2x3 kapatagot mit érne ft-an....ezt általánosan irtam és érdeklődök.....Mégegyszer köszönöm neked a paragrafusok közti eligazitást számomra hasznos volt.....

Előzmény: Glaskasten (10795)