pappevok Creative Commons License 2012.02.07 0 0 7542

"Meg három esélyes h,v,d.  . Fene tudja.

Itt is csak vakra érdemes tippelgetni ?" Nem muszáj "vakra" vagy németesen "blindre" tippelgetni. Án segítségül veszem például az eredmenyek.com oldalt, ahol az aktuális tabellák is láthatók, továbbá olyan statisztika, hogy egy adott csapat utolsó meccsei hogyan alakulnak. Aztán nem minden sportesemény háromesélyes. Mondjuk a tenisz eleve kétesélyes. De én például elég gyakran teszek meg jéghoki meccseket, azoknál is általában kevés a döntetlen. Vagy a kosárlabda illetve kézilabda meccseken is ritkán van döntetlen, ezért ezek gyakorlatilag kétesélyesek. A Tippmixen szerintem sokan beleesnek abba a hibába, hogy a labdarúgást forszírozzák csak. Nos a foci a legkiszámíthatatlanabb ilyen téren. Csak egy példa: ki gondolta volna , hogy a 6. helyezett Roma 4:0-ra veri az 5. helyezett Internazionale-t? De ennél durvább eredmények is születtek biztosan. Ráadásul a bundázás szemszögéből is a futball van az élen. Például egy dán bajnoki jégkoronmeccset sokkal kisebb eséllyel bundáznak meg - szvsz. Egyelőre ennyit. Jah, hogy KENÓ-KENÓ--- fórum? Megadom azt a számsort, amivel 1-szer volt egy teli ötösöm, négyszer pedig 5/4-em. JAh és miután változtattam rajta, kábé 2-3 hónap múlva ismét bejött (volna): 1,2,27,40,53.