4Hópihe Creative Commons License 2012.01.26 0 0 2742

az iskolaválasztás elég nehéz ügy. nagyon lélek probáló... kapd össze magad gyorsan-mert amugy is nagyon lemeriti az embert a kilincselgetés .

amit a neten hirdetnek az oszd el kettövel- és az alapján szelektáld a szóba kerülhetö sulikat..

a végeredményt a jó vagy jobb választásod csak akkor derül majd ki ha már odajártok..

 iskolaélet kezdetétöl végea balzsamos létnek.. nem elkeseriteni akarlak hanem felvértezni--ebben az esetben nem gyöz az optimizmus a tapasztalat felett..

---------------------------------------------------

 képzeljétek ma kellett felhivnom a dokit... és ujabb csalódás ért... az egy dolog,hogy fogalma sem volt kivagyok és milyen idöpontot akarok... egész hosszas történet után sem tudott beazonositani-és a végén megkérdezte biztos,hogy ö vele akartam e beszélni...

igy aztán visszakérdeztem én is ö az aki operálná a gyereket vagy átruházható ezért nem tud semmit... most ujabb egy hetet kért- hogy utánajárjon ,mit beszéltünk meg egy héttel ezelött..

aztán felhivtam a pethöt,hogy olvassák már b neekem a státuszát a gyereknek, mert papirt nemkaptam -

annyival lettem okosabb,hogy nagyfoku torzulás miatt vulpius tenotomia javasolt..

a sebésszel alkudoztam a  müanyag sin javáraa gipsszel szemben.. a tapasztalataira hagyatkozott,hogy a fixálás jobb. a müanyagsines rögzitéseknél nincs hatékonyság--- nos ehhez kéápest a mi achillektomiánk müanyag sinnel is egész hatékony maradt..

 kérdeztem a sebellátást a gipsz alatt és a hygiéniát-azt mondta nem szokott probléma lenni...

kinek milyen tapasztalata van? hogyan müködik a gipszes rögzités???

levehötre készitik???

lábvakarás lábmosás és sebellátáshoz????

Előzmény: Törölt nick (2741)