andorr Creative Commons License 2012.01.20 0 0 24053

Üdvözlök mindenkit, előszőr vagyok itt ebben a fórumban.

Valamit kérdezni szeretnék tőletek, nagy wowosoktól.

 

Én régen sokat játszottam, főleg a Cataclysm előtt,  1 évvel a Cata kijövése után kezdtem újra, de csak rövid ideig maradtam.

Nagyon nem tetszett, hogy sokmindent megváltoztattak a karaktereimen, át lettek variálva a képességek, tanulhattam meg mindent előlrőől, hogy mi mire jó stb.

Főleg, ha van 80-as karakterem, mind a 687 képességét egyszerre áttanulmányozni újra nem volt élvezetes.

Sem a worgen, sem a goblin nem tetszett annyira.

Régen Azerothot komoly, érdekes világnak tartottam,  most meg viccet csinálnak belőle ezzel az idióta goblin kezdőhellyel és majdan a pandamacikkal.

De leginkább az nem tetszett, hogy pillanatok alatt dobhattam ki a sok játékidő alatt (akkoriban ICC-ből) megszerzett cuccaimat, utáltam, hogy a kék-zöldek jobbak, mint a régi liláim.

Így abbahagytam az egészet,  talán a Pandás kiegészítóig.

 

A kérdésem az lenne, hogy szerintetek milyenek a jövőbeli kilátások.

Ha jól hallottam, a Pandában eléggé le fogják egyszerűsíteni a skilleket, most azt hiszem 15 szintenként fogunk csak kapni. Én szeretem, ha nem kell 46 ikont fejben tartani a képernyőn, én örülök az egyszerűsítésnek.  (Nem vagyok profi.)

 

Tehát szerintetek megéri majd visszatérni, ha a Panda megjelenik ?

Milyen lesz az új rendszer ? Tényleg egyszerűbb lesz, ahogy sejtem ?

 

(Már csak azért sem játszom most, mert a kieg. megjelenésével gondolom, megint dobhatnám ki a t12-t, vagy nemtom hol tartunk már.)