mikey l e d Creative Commons License 2012.01.11 0 0 464

ahogy mondod,cseszheted ha nincsennek meg a szükséges jelzések,és mivel van még mindíg aki a gagyi ledcsíkot is használja bizony kiemelten is elelnőrzik a menetfényeket. mondjuk ahogy saját tapasztalatból éreztem simán leködlámpázzák először,ha udvariasan az ember bemutatja,másként állnak hozzá ők is. engem akkor kapcsoltak le mikor elszált a vezérlőm és a tompítottal 1üt ment a drl is. meg is állított és megkérdezte udvariasan h.honnan jöttem,bután néztem rá h.a városból,válasz volt merthogy ködlámpázok és a pillanatnyi időjárási körülmények közt szabálytalan,tiszta este volt. közöltem hogy kizárt hogy a ködlámpa működjön mert nincs bekapcsolva és be is mutattam. végűl is ellengedtek azzal hogy sűrgősen javítassam meg. teljesen normálisan viselkedett a rendőr.félreáltam és kikötöttem. a másik simán le diszfényezte annak is kiszáltam és mutattam a jelzéseket de véleménye szerint bizonylat köteles,mivel voltam NKH szemlén ők közölték a rendőr hülyeséget mondott és nemkell foglalkozni vele. persze lehet van rendőr aki beveszi a drl szabályosságát de mivel túl sok típus van kereskedelemben valószínű h.górcső alá veszik,érdemes az idevágó szabályzás fontos részeit kinyomtatni és kéznél tartani,mert persze a rendőr azt mondja a szabály nemtudása nem mentesít a büntetés alól ez őrá is vonatkozik. a többségnek fogalma sincs mi is a honi szabályzás,még a gyári lámpatesteken levő jelzéseket sem ismerik,pedig illene. és még akkor nem beszéltünk az utólagos típusazonos tuninglámpákról.

Előzmény: IceCortez (454)