luci71 Creative Commons License 2012.01.05 0 0 9428

Nagyon szerencsés,hogy ezek a kezelések használtak,abban meg főleg hogy csak ennyi idősen lett ilyen probléma.Az igaz hogy mi is sokat tehetünk tehetnénk vagyis most már csak mult időbe mondom hogy tehettünk volna én most magamról is beszélek.Nekem sajnos több mint 10 éve van problémám a gerincemmel,nagy valószinűséggel a munka miatt amit dolgoztam( kereskedelem) szerettem csinálni ezt tanultam,de valószinű a tulsúly is tetézte ami volt és van is.Én is nagyon sok mindent kiprobáltam gyógymasszázs,thait,tangentor,meckenzie és vizi torna,kiropraktőr,gerinckötő, MBT cipő,fürdős kezelések 3 hetes,rehab.3-4 hetes.stb.De sajnos akinek nem csak sérve van,hanem veleszületett rendellenesége,szalaggyengesége és esetleg 2-3 műtéte,Pl.mint Gicának,vagy mint nekem csigolyacsúszás és csigolyaív megszakadás az már nem igen ugrálhat a kezelések terén.Eddig én is tartottam a műtéttől sőt tartok még most is de sajnos amit 2 éve felajánlottak hogy igen ez már műtéti megoldást igényel lassan be kell látnom nincs más megoldás.Derékból csipőbe majd le lábba erős fájdalom,felállni sőt elindulni nem birok stb.Ugy hogy már ennél többet én se tudok magamért tenni.De még igen a fogyás amit még megkell oldanom majd.

Fájdalommentes napokat kívánok mindenkinek! 

Előzmény: Lala bá' (9426)