matiiiz Creative Commons License 2012.01.05 0 0 38496

Köszönöm gyors válaszodat!

 

Azért itt mellékelek egy kis problémát + transzferrel kapcsolatban, hátha valaki tanul belőle....

 

 

Santa Susannai H-top R. S. S szállásunkhoz kértünk transzfert Barcelonából. Sajnos ez igen körülményesen zajlott a gép megérkezése (3/4 8 )után 1 órával érkezett meg a hölgy (addig keringtünk, telefonálgattunk, mellesleg megjegyzem telefonos elérhetőséget az utazási iroda nem adott! és már majdnem elindultunk). A Hölgy megérkezése után még várt valakire, majd gyalog csomagokkal, gyerekkel elindultunk a másik repülőtérre az ingyenes reptéri busszal. Ott megkerestük a többieket, majd megint vártunk, azután pedig megint gyalog elindultunk megkeresni a transzfer buszt, ami még nem is volt bent, 10 órakor érkezett és indultunk a szállodához. Sajnos 1/4 12-kor érkeztünk meg, 8 éves gyerekkel, éhesen, ÉN Cukorbeteg vagyok.Nem véletlen hogy ilyen sok pénzt kiadtunk erre!!!!!! Senki nem tájékoztatott erről a bonyodalmas bejutásról, szerintem még ha ingyenes lett volna is meg kellett volna említeni, hogy szállodába érkezés min. 3 óra, nem hogy 18000ft-ért. Szállodában így vacsorát sem kaptunk, csak hideg csomagolt szendvicset. Az idegenvezetőnél is panaszt tettünk, Ő is mondta, hogy igen meglepte mikor saját maga is azt hitte, ott felejtették a reptéren. Megjegyzem hazafelé vonattal 20 euroért 3-an 2 1/2 óra alatt kiértünk.

 

Előzmény: áim (38495)