Nincstöbbnick Creative Commons License 2012.01.03 0 0 2509

Nem tudom ez a 15km mit jelent, marmint melyik varosreszrol van szo. Gondolom meg az M25 korgyurun belul van. Mindegy, ha ilyen messze van a kozponttol, akkor esetleg erdemes felszallni egy vonatra, eleg sok megy pl. a Victoriara vagy Waterloora, onnan meg mar lehet setalni akarmerre. Tulajdonkeppen ha csak a belvarosban akarsz setalni, a jellegzetes dolgokat megnezni, akkor nyugodtan setalgass, nem veszesek a tavolsagok. Kicsit tavolabb van ezektol a Tower bridge vagy Greenwich, ha azokat is meg akarod nezni, akkor esetleg erdemes busszal kimenni arrafele. Ha buszozni akarsz, akkor pedig vegyel 1 day travelcardot, amivel korlatlanul utazhatsz. Nem tudom mennyibe kerul, olyan 5-6-7 font korul van, keszpenzzel viszont valami 2.40 egy ut. Szoval ha mar legalabb 2-3-szor mesz busszal, akkor megeri inkabb travelcardot venni. Oystert szerintem felesleges par napra venni, mert ugyis travelcardkent toltened fel, akkor meg mindegy hogy papirfecnid van vagy magneskartyad.

Tehat messzirol erdemes vonattal bemenni, majd onnan setalni, aztan 2-3. nap busszal (travelcard) korbetekeregni, ha unnad mar a belvarost.

Előzmény: norbi.sz_80 (2507)