BAZS Creative Commons License 2012.01.02 0 0 1932

Karácsonykor Sárváron jártam, az ott töltött több órás időtartam alatt senkit sem láttam fürdőruhában s lepedőkben se szaunázni.

Nem tudom elfogadni, hogy ez a hely nem N jellemzést kapott.

A múmiásítás :) sem volt igaz, nagyon sok fiatal 30-as volt jelen.

A ffi fölény viszont jellemző sztem a legtöbb helyen. Én is nő vagyok éstudom, bizony bennünket sokkal jobban szeretnek a bacik és ez akadályozza sokunk uszodai ill. wellnes élményét, de ez nem befolyásolhat másokat a a hely látogatottságában. Rettentő fura ezt olvasni, hogy ez alapján is értékel néhányatok. :)

 

Ausztriában 2 helyen jártam csak, Locsmándon és Tarcsafürdőn. Sokan ott is fürdőköntösben vagy lepedőben tartózkodtak a pihenőben.

Mégis N, és helyesnek érzem. Sőt, láttam én már ott fürdőruhásokat is, magyarok voltak persze...:(((

 

Napokig Sopronban (Szieszta Hotel) tartózkodtam és természetesen fruha nélkül szaunáztam. Mert az ott levő vendégek éppen hasonlóképpen gondolkodtak. Mégis, ha beveszitek a listába, ez szigoruan textiles szaunahely.

 

Kérdésem: van különbség az nK és kN bejelölés között? ;)

 

Mi az erősebb minősítés? Az éppen jelenlevő vendégek vislekedése, mely időpontonként, részvevőként változhat... Esetleg a házirend elvárásához igazodik? Vagy teljesen szubjektív?:)

Előzmény: tamasoccse (1918)