babi15 Creative Commons License 2011.12.30 0 0 38473

Szia Studyfy!

Kérdésedre, hogy miért mindenki Napospartra megy, a választ nem tudom. Aranyhomok is nagyon szép, dombosabb, mint Napospart. Aranyhomokon 3 km hosszan szépen kiépített parti sétány van, ahol kisvasuttal is lehet közlekedni, ha elfáradt az ember a sok pihenésben. Naposparton 7 km hosszan rengeteg szálloda van, a kínálat is nagyobb. Szerintem nem drágább, mint Napospart, a szállodák kb 150-300 méterre vannak a parttól, meredek lépcsőkön lehet le és feljutni. Aranyhomok parti sétánya rendezettebbnek tűnt nekem, naposparton nem lehetett végigmenni a part mentén, rengeteg kis szállodautca van, mintha részekre lenne osztve. Aranyhomokról jó kirándulást lehet tenni a 4-5 km-re lévá Aladzsa kolostorhoz (lehet, hogy nem jól írtam), Kaliakra fokra, és Várnába a Delfináriumba. Az Aquapolist nem lehet kihagyni, ami gyalog elérhető. Napospart mellett található Neszebár Bulgária gyöngyszeme, akárcsak Szozopol. Aki autóval utazik, az biztosan megnézi Szozopol gyönyörű városát. Neszebárba kisvonattal vagy busszal érdemes menni. Mi 2012-ben újra Napospartra megyünk, mert itt voltak nagyobb kedvezmények, persze ez pénztárca függő. Legközelebb biztosan Aranyhomokra megyünk.

Megpróbálok néhány képet feltenni.

Üdv.: Babi

Előzmény: studyfy (38471)