lilly8585 Creative Commons License 2011.12.23 0 0 55774

Sziasztok csajok!

 

Szerdán voltam diétás tanácsadáson, 160 g-os -CH diétát írt elő. (remélem jól írtam:)) Ami szerintem tartható lesz. 10-15 kg fogyás kéne. Most kezdem el szedni pont a teljes adag Meforalt (3szor850).Viszont megrémített több dologgal kapcsolatban is: Azt mondta, hogy a reggeli sportolás ér valamit, az esti nem. ÉN nem leszek képes reggel pl. futni menni, az biztos. Ezt nem hiszem el, hogy az esti semmit nem ér jóformán. Így is vidékről járok be Pestre, és 6 körül kelek. Későn is érek haza, de akkor ha minden erőmet bevetve meg fogom csinálni heti 3-szor. Nektek mi erről a véleményetek?Engem teljesen ledöbbentett. Ja és azt mondta, hogy védekezzünk legalább még 3 hónapig, hát lehet hogy ebben igaza van, de akkor is egy kicsit lehangolt, mert mi már nagyon nagyon régen szeretnék babát, és minden hónap örökkévalóságnak tűnik:( Ja és több mint 2 hete szedem a gyógyszert de a súlyomban semmi változás még? Ez nem baj?És kicsit már eddig is diétázam, csak úgy magamtól)

Mondjatok valami pozitivat légyszi mert egy kicsit lehangolt a vetélésekről szóló történeteivel!:(

 

Timike!

 

Én olvasgattam a fórumot régebben is, és pontosan emlékszem a történetedre és  nagyszerű embernek tartalak. Példaértékű ahogy az egész életedet a betegséggel együtt a kezedbe vetted (pl.:a fogyásod).  Remélem most boldog vagy bárhogy alakuljanak is a dolgaid. És meg szabad kérdezni, hogy babát terveztek e? Remélem nem haragszol meg.

 

Üdv.: Lilla