kiz226 Creative Commons License 2011.12.14 0 0 2673

Normal 0 21 false false false MicrosoftInternetExplorer4 /* Style Definitions */ table.MsoNormalTable {mso-style-name:"Normál táblázat"; mso-tstyle-rowband-size:0; mso-tstyle-colband-size:0; mso-style-noshow:yes; mso-style-parent:""; mso-padding-alt:0cm 5.4pt 0cm 5.4pt; mso-para-margin:0cm; mso-para-margin-bottom:.0001pt; mso-pagination:widow-orphan; font-size:10.0pt; font-family:"Times New Roman"; mso-ansi-language:#0400; mso-fareast-language:#0400; mso-bidi-language:#0400;}

Sziasztok!

Én mindig bugyit illetve melltartót hordok. Még nyáron is, ha nincs nagyon meleg, mert akkor csak bugyit. Ahogy hűvösebbre fordul, az idő előkerülnek a szekrényből a bodyk, baby-dollok, fűzők, harisnyák, harisnyatartók, blúzok mini ruhák. A férfiruha alá szoktam felvenni őket ezért még nem nagyon buktam le. Egy lakást bérelek egy lánnyal, külön szobában. Jól megvagyunk, mert Ő is benne van minden hülyeségben, de csak, mint barátok és kollégák vagyunk. Tegnap öltözés közben rám nyitott. Én ott álltam bugyiban, melltartóban, combfixben, harisnyatartóban, baby-dollban. Először kikerekedett a szeme, aztán csalafintán rám nézett, odalépett körbejárt. Majd azt mondta: Valami még hiányzik. Azzal kihúzta a fehérneműs fiókomat és kivette a vibrátoromat, rám nézet elmosolyodott, és folytatta: Ha ezt feldughatom a popsidba és egész nap ott hagyod nem szolok senkinek mit láttam. Oké? Én igent bólintottam és a behelyezés megtörtént. Tegnap egész nap el sem mozdult mellőlem és csak este vette Ő ki a műszert. Aztán megbeszéltük, hogy mivel mind a kettőnknek jó volt így minden napra kitalál valamit, és megígérte, hogy nem mondja el senkinek.