nyalok Creative Commons License 2011.11.30 0 0 6086

63éves férj vagyok,feleségem Zsuzsa 54 csinos fiatalos nő. 30 éve a feleségem. A szex sajnos már nem az igazi,6-7 éve elmaradt az impotenciám miatt. Feleségem sohasem tett ezért szemrehányást, és szerintem sohasem csalt meg.  Már korábban is célozgattam rá ha esetleg kívánja a sexet  kitalálunk valamit, de elhárította ötletem. Nemrégen megint elkezdett a gondolat motoszkálni a fejemben és megemlítettem neki  ez nem természetes egy nőnél és ha kívánja kérjünk segítséget. Hogy érted? Kérdezte.  Megkérünk egy fiatalembert,hogy segítsen.  Izgató lenne mondta Zsuzsa meglepetésemre. Persze csak ha akarod. És ha nem haragszol meg rám utólag.  Csinálok rólad pár szexi képet és hirdetünk. Jó rendben mondta,ha szeretnéd?    A hirdetésre rengetegen jelentkeztek,meglepődtem. Elkezdtem szelektálni a végén Zsuzsát is bekapcsolva.  Laci maradt, sportos jóképű 30 éves fiatalember.  Megbeszéltem vele egy találkozót,kávé beszélgetés és meggyőzött, szimpatikus volt ő a megfelelő férfi Zsuzsa számára.  Otthon elmeséltem a találkozásunkat,  és mondtam,hogy megbeszéltem a jövő hétre egy találkozót.  Feleségem kicsit visszakozott  úgysem fog eljönni,meg minek is, öregebb vagyok nála, nem fogok neki tetszeni. Biztos akarod? Igen szeretném mondtam.

Laci a megbeszélt időben pontban megérkezett.