lilly8585 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 55643

Szia!

 

köszönöm hogy válaszoltál. Röviden én: 28 éves vagyok. 13 évesen kezdtem menstruálni, ami kb. 18 éves koromig rendben is volt, szabályos 28 napos. Majd fokozatos hízás, némi pattanás, 34-42 napos ciklusok, nem vagyok szőrös túlzottan. 18 éves koromtól mostanáig olyan 15-20 kg-ot híztam fokozatosan, fogyókúrák kevés sikerrel. Időközben férjhez mentem és 2010 februárjától nem védekezünk. Terhesség nem volt soha. 2010 végén nőgyógyász, megállapították, hogy alulműködik a pajzsmirigyem és emelkedett a prolaktinom. Azt mondták ez lehet a sikertelenség oka. Várakozás, hátha rendeződnek a hormonszintek. A prolaktin valóban jó lett és a TSH is jó lett, de terhesség továbbra sem volt, és a menstruációm is hónapokra kimaradt. Most ugyan van, de hosszú ciklusok a jellemzőek, késői peteéréssel és rövid (8-10) napos lut szakaszokkal. Ezért kikönyörögtem a terhelést, és itt tartok most. Egyébként a 3. napi LH nem magas, és az FSH is alacsony. Az LH: 2,15 Az FSH:4 körül van. Ja és igen a mértékegység az amit írtál:) Nem tudom hogy kapok e erre gyógyszert, de jó lenne, én a diétát már el is kezdtem. De teljesen belekeveredtem, hogy akkor most mit lehet és mit nem lehet enni...