kicsi26 Creative Commons License 2011.11.24 0 0 55639

sziasztok!

Ma reggel sikerült végre konzultálnom a nőgyogyimmal…..

az eredményeim elég változatosak, így a dokim úgy véli „alakulófélben” lévő PCOs vagyok. Tünetek közül sem mindegyiket produkálom, az inzulinom sem kimagaslóan eltérő, ellenben az UH-m, a hormonszintem és a havim kimaradása is erre utal. Két opció állt fent, mivel már mást kizártak….hogy várunk még 2-3 hónapot hogy alakulnak az eredményeim,hogy 100%-ra biztosra menjünk, vagy elkezd kezelni, és közben figyeljük az eredményeim alakulását. Én az utóbbi mellett döntöttem, és felírt MF-t. Kérdésem az lenne, mert egyelőre 10 napig szoktatja a szervezetem hozzá, és utána kapom a rendes dózist, hogy mik a tapasztalatok? Rosszullét, vagy hízás, fogyás, bármi, éhség érzet változás…stb?

A másik kérdésem az lenne, aki már babázik, babázott….amikor teherbe estetek a pocakotokban nem volt fura gyakori bélmozgásra jellemző érzetetek? Nem tudom emiatt-e, vagy csak vmi miatt nem tudom jól megemészteni az ételt,de minden esetre furcsa érzetem van. Tesztet a napokban fogok csinálni. Ha esetleg pozitív lesz az MF szedhető? mert addig akkor nem kezdeném el, nehogy többet ártsak vele.