Annusss Creative Commons License 2011.11.22 0 0 55624

Sziasztok!

Kérlek segítsetek! készítettek hormon vizsgálatot a ciklusom 13.napján...

az eredmények:

 

FSH:4.2 mU/ml

 

LH:18.8 mU/ml

 

Prolactin: 316 mU/mi

 

Progesteron: 1.05 ng/ml

 

Thyeroid Stim.3:  2.360 uU/ml

 

Általában a menstruációm 32-36 napra szokott megjönni,(tehát nem mondhatnám túl rendszeresnek)erős PMS tünetek kíséretében(mellfeszülés/fájdalom,idegsesség,depresszió,alhasi fájdalmak) a PMS tünetek sokkszor másfél hétig is eltartanak :S

ebben a hónapban már közel 2 hete egyfolytában feszül a mellem (kb még egy hét van a menstruációmig) (nem vagyok terhes)

A vérzésem elég erős. 6-7 napig is eltart de csak a 2-3 napig ilyen erős,utána már nem.

 

Nem a legszebb a bőröm,,nincsenek rajta oriási aknék,viszont nagyon problémás...vízhiányos(nem zsíros)inkább feszül és száraz,tele van miteszerrel,és kisebb patik is vannak,főleg menstruáció környékén,(negyedévente egy két mély akné is megjelenik)pedig 25 éves leszek.

Amellem körül pár szár vastag, fekete szörszál nő,úgy 5-6 db amit ha kiszedek visszanő.(máshol nem nő kórosan sok szőr)

Nem vagyok elhízva 172cm vagyok és 59 kiló.Normális testalkatom van.

 

ÉN PCO-ra gondolok...Igazam van?

A dokival csak telefonom beszéltem mikor megjöttek az eredményeim,akkor még csak ő látta őket,azt mondta hogy egészséges vagyok talán a progeszteron szintem alacsony kicsit... de ha normális akkor miért fáj a mellem,2 hete?és miért rendszertelen a menstruáció?

Kérlek Írjatok vélemyényt,kétségbe vagyok esve!

Köszönettel!