marchesa Creative Commons License 2011.11.21 0 0 55613

Elég nehéz így írásban tájékoztatást küldeni, és gondolom a baba miatt nemigen van időd a netet böngészni. Ha Bp-en laksz vagy esetleg meg tudod oldani, hogy ide gyere, akkor szívesen találkozom veled, és adok tanácsokat az étkezéssel kapcsolatban.

 

Amúgy szombaton voltam a MensMentis klubjában és rengeteg inspirációt kaptam, megmozgatta a fantáziámat, hogy mi mindent lehet ennem, amiket eddig nem akartam kipróbálni. Eddig tízóraira és uzsira a korpovitot és a wasa kenyeret váltogattam, és őszintén szólva nagyon meguntam, arról nem is zólva, hogy nincs kedvem életem végéig csak ezeken az ételeken élni. Szombat óta recepteket böngészek, sajtos rudat és muffinokat sütök, és istenien érzem magam. A PCO előtt nagyon édesszájú voltam, és most úgy érzem valamit visszakaptam a PCO előtti időkből. A szép pedig az az egészben, hogy egészséges muffinokat sütök. Most sül éppen egy mákos-túrós-zabpelyhes-kókuszos adag, de mivel első próbálkozás, majd holnap referálok, hogy az íze milyen lett. Amúgy xilit van benne, plusz a fenti cuccok megy egy tojás, 20 db CH tartalma 112 g.

Előzmény: Lottie R (55612)