Ben_deguz Creative Commons License 2011.11.17 0 0 9248

Majd el felejtettem ami szerettem volna veletek megosztani.  Október. 6-án vettem járókereket a marcihoz. Örültem mint majom a farkának. Sajna az örömöm csak november. 15-ig tartott. Pont levelet vittem ki a gyüjtőtelepre. Visszafelé, viszont beszoptam. Az egyik kerék ugyanis letört. Egyszerüen a tengely levált a felniről. Akkor látszott, hogy milyen gagyi munka az egész. A gyártó ( nem nevezem meg. nem akarok hitelrontó lenni ) azt mondta, nem ők, ha nem  kinaiak csinálták a kereket. Fix járókerék. Kicsit szarul is éreztem magam, körben nagy sóderszállító kamionok. Jó hogy nem vasaltak ki. Fordulok, gép billen jobbra, kerék gurul tovább egyenesen. Most várom mi lesz, mivel vissza vittem az üzletbe. Szerintem, egy misét megérne, mikor ilyesmit vesz az ember,hogy átnézze a hegesztéseket. Én tuti azután azt fogom csinálni. De a kinai francokat kerülni fogom. Igaz eszt se tudtam, hogy az.

 

Olvastam Gokartos írását a szántás mélységéről. Nem tudom pontosan behatárolni. Mostmár főleg nem, mivel fogasoltam szántás után. De megsúgom, most szántottam életemben elöször.