Tekla007 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 164

Hát én már nem tudom...

A limfóma kiesett az ötletek közül, mert kb 10-15 nyirokcsomóm van, és ha ez limfóma lenne, akkor már biztos haldokolnék... 

 

De a helyzet nem sokat változott, konstans 37.3... Megspékelve egy újbóli torokgyulladással, amire az SZTK-s fül-orr-gégész nem adott semmit, úgyhogy holnap ismét háziorvos... 

 

4 éve vették ki a mandulámat, azóta az egyik oldalon visszanőtt, még arra tudok tippelni, hogy megint az vacakol, úgyhogy kivetetem újra, hátha. Főleg, hogy pont azon az oldalon van a nyirokcsomó dömping...

 

Vírusok közül H1N1-em volt még, de az már 2 éve, úgyhogy annak biztos nincs köze a dologhoz.

 

Fogamzásgátló okozhat hőemelkedést? Mert azt szedek, ráadásul pont mostanában csúsztattam a mensit a torokgyulladás miatt... Mert ugye kinek kell a dupla szenvedés... :(

 

Mi ez a krónikus fáradtság szindróma? Ilyen létezik? Mármint én kb reggel fél 6-kor kelek, napi 10-12 órát melózok elég megfeszített tempóban, és nem igazán szeretem, sőt. A házidokim most 2 hete írt antidepresszánst (Frontine), de attól se megy le a hőemelkedés...

 

Mindenesetre ezt a fórumot olvasva kb azt látom, hogy rengetegen szenvednek ilyentől, és szinte senki sen gyógyult meg :(

 

Előzmény: luicsi77 (163)