Fsanyi88 Creative Commons License 2011.11.08 0 0 9038

Helló!

 

 

 Nekünk van egy olyan 2004 körüli pontosan most nem tom. Sztem eszi a terrát... Legalábbis  ami a környékünkön van azt biztos. Mi mindenféle munkát csinálunk vele bár a rotálást azt nálunk is kis 5.5 honda csinálja. pótkocsizik(trágya 2 póttal, széna 3 póttal) Kaszát csinálgatja hozzá apum, bár úgy néz ki az MF 70-esünk 140 centijével nem tud a 90 centis kétdobosa versenybeszállni...Kukoricaszárat vág kévébe, tavasszal magyágyat készít, simítózik, boronál, hengerezik stb...Fogyasztásba nagyon jó. A motoron még túl sok mindent nem kellett csinálni. Indul jól. Berántó zsineg , olaj, levegőszűrő és ennyi. Meg benzin csapot tettünk rá, mert nem volt és egyszer kétszer beeengedte az olajba a benzint, mert a tűszelep valamiért nem zárt el. A váltót már kellett bűvölni, bronzkerékcsere, kuplungbeállítást szereti, mert ha csúszik akkor elég hamar fel kell csinszolni egyszer volt már ferrodoloztatva is. Pár kép  róla meló közben. Alapgép súlya ha kevés lenne, mosogép súlyát szoktuk felrakni rá, van mikor az elejére is teszünk orrsúlyt, de az nagyon ritka. Egyszer fűszerpaprikát húztam vele lefelé szedéskor. Jól megraktuk kicsit jjobban kapirgált mint előtte... Néztem mi baja. Aztán látom a hátsó pót egyik kereke úgy berakodott, hogy nem forgott át. Kipiszkáltam vagy kétszer, de mindig visszaszedte, hát akkor úgy mentem vele tovább.:D