Törölt nick Creative Commons License 2011.11.05 0 0 9030

sajna nem ,nem értek hozzá .a lányom szokta ezeket nekem megcsinálni ,de most angliában van márciusig . kb 15-18 cm -re ment le, aránylag jól fordított ,kicsit kínlódtam vele mert ez

volt az első szántásom, és csak két súlyom van az egyiket a kerékre tettem a másikat az orrára és mivel ez váltvaforgatós eke, van mikor az ment a brázdába amin nem volt súly

úgy azért nem volt az igazi .igazából csak egy kis darabot szántottam amit az MTZ -vel nem

bírtam a szomszéd felől mert kerítés van . tíz perc alatt kész volt kb egy napos ásás ,meg a benti kertben ,de azt rögtön fel is rotáltam akkor jött elő a hiba . kell  még finomítani a dolgon ,de aránylag jó lett . az orrára van másik súlyom a másik kerékre felteszem a gyárit

úgy biztos jobb .kicsit sztem le kell lassítani, és a körmöskereket meg kell szélesíteni mivel

a lazább talajon simán elásta magát . mivel tegnap hoztam még nem állt össze ,de megoldom, tavaszra már minden a helyén lesz . akkora már talán képeket is fel tudok tenni , a lányom hazajön .

Előzmény: LittleHornet (9028)