baka38 Creative Commons License 2011.11.03 0 0 9011

Szép estét Mindenkinek!

 

Bövült a flottám egy b52 es bombázoval! :) A dolog ugy kezdödött hogy egy segitökész kolléga a másik topikrol segitett nekem (ezuton is köszönöm!) s elárulta hogy a betegeskedö Terra gyujtásom helyére nyugodtan biggyesszek egy Robi 52-es gyujtását mert ugyan az. Utánna jártam a dolognak és nagyon olcson vettem egy komplett 52-es robit. Mielött átszereltem volna a gyujtást ki szerettem volna probálni hogy egyáltalán müködik e. Nos a gépezet egy rántásra indult (!) s olyan szépen pöfögött hogy megesett rajta a szivem nem kaptam szét. Helyette gyorsan megdolgoztam vele egy kb. 10mx5m darab területet. Remek kis gép ugy hogy bontás helyett rendbe fogom tenni.

Ezért kérlek titeket hogy akinek van robi 52-eshez gyujásrésze és nics szüksége rá jelezze nekem s reális áron szivesen megveszem. Akinek pedig esetleg szüksége lenne egy robikapába valo francia gyártmányu blokkra irjon és én szivesen megválok töle igen baráti áron talán ingyen is vagy esetleg valami csere is szoba jöhet. A blokrol nem igazán tudok semmit csak hogy valamikor nagyon régen szerelték ezeket a robikba :). Kivülrör romos elhanyagolt állapotu de szépen forog és van kompresszio is.